1200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava..
Siparişlerim
Siparişlerim
Sepet0

Gizlilik ve Kredi Kartı Güvenliği

İkbalonline.com olarak sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kişisel bilgileriniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmaz ve kullanılmaz. Belirli dönemlerde ikbalonline ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla, bilgileriniz sadece ikbalonline tarafından kullanılabiliyor olacaktır.

Kişisel bilgileriniz sadece müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılabilecektir.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen, ikbalonline.com’ a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda ikbalonline.com’ un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İkbalonline.com, tarafından site dâhilinde düzenlenebilecek anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler ve kullanıcıların kişisel bilgileri ikbalonline.com veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veri tabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Kart bilgileriniz üyelik esnasında ya da daha sonraki dönemde üyelik bilgisi/güncelleme adı altında talep edilmemektedir. Alışveriş sırasında ikbalonline.com çalışanları dahil, hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görememektedir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara SSL güvenlik sistemi üzerinden iletilmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği
İkbal Şekerleme Gıda, ikbalonline.com 'dan yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan ikbalonline.com 'dan alışveriş yapılabilirsiniz.

Kişisel bilgilerin girildiği sayfalarda adres çubuğunun yanında (her tarayıcıda değişiklik gösterir) görebileceğiniz anahtar veya kilit işareti, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmeyeceğinin işaretidir.

İkbal Şekerleme Gıda, ikbalonline.com 'da dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemi olan ve alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Global Sign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişinize devam edebilmektesiniz. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.